BioKlean Soft

BIOKLEAN SOFT jest wytwarzany w procesie naturalnej fermentacji koncentratów owocowych i ziół z udziałem probiotyków i innych pożytecznych mikroorganizmów. Zawiera aktywną, dobroczynną mikroflorę (w tym szczepy bakterii kwasu mlekowego) i moc metabolitów, kwasy organiczne oraz olejki eteryczne, sosnę i miętę. Wprowadza w domu wyjątkowy mikroklimat i odświeża powietrze. 

DZIAŁANIE BIOKLEAN SOFT:

skutecznie myje i odświeża zabrudzone powierzchnie,

neutralizuje nieprzyjemne zapachy, odświeża powietrze,

zasiedla przestrzeń i powierzchnie pożyteczną mikroflorą,

zapobiega występowaniu pleśni. BioKlean Soft to w pełni naturalny preparat, bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin.    SPOSÓB UŻYCIA:
Do mycia wszystkich powierzchni, do odświeżania powietrza i przestrzeni w domu. Używać w rozcieńczeniu z wodą 1:10 wlewając do spryskiwacza, miski, wiadra.
– Powierzchnie czyścimy ściereczką zwilżoną rozcieńczonym preparatem.
– Pomieszczania w domu oraz przedmioty, w których gromadzi się kurz – kanapy, łóżka, materace, pościel, dywany, firanki, zasłony, itp. spryskać rozcieńczonym preparatem.
Uwaga! Powierzchnie mocno zabrudzone lub tłuste spryskać roztworem, odczekać 5 minut, następnie umyć. Brudne lub pokryte pleśnią fugi spryskać na noc koncentratem, czyścić na drugi dzień.

Pojemność: 1l i 0,5l

BioKlean Wash

BioKlean Wash to mikroorganiczny, uniwersalny, delikatny płyn do prania z biologicznymi enzymami mikroflory. Został wytworzony w procesie naturalnej fermentacji,       z dodatkiem ekstraktów roślinnych z mydlnicy (naturalne saponiny piorące) i komosy (organiczny wybielacz) oraz tenzydów cukrowych, działających skutecznie niezależnie od twardości wody, również w niskich temperaturach.
Substancjami czynnymi płynu do prania są kwasy organiczne wytwarzane przez probiotyczną mikroflorę.
Saponiny i substancje odplamiające pochodzenia roślinnego zastępują substancje pieniące, co czyni mikroorganiczny płyn do prania środkiem skutecznym,     a zarazem delikatnym dla skóry i przyjaznym dla środowiska. 

DZIAŁANIE BIOKLEAN WASH:

skutecznie pierze tkaniny białe i kolorowe, do stosowania w temperaturze 20-60 stopni, zaszczepia na ubraniach pożyteczną mikroflorę i pozostawia świeży, naturalny zapach ekstraktów roślinnych, poprawia komfort życia osób z wrażliwą skórą i skłonnością do alergii.

BioKlean WASH to w pełni naturalny preparat, bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin. Przebadany dermatologicznie. Ulega całkowitej biodegradacji.

SPOSÓB UŻYCIA:    

Pralka automatyczna: Odmierzoną ilość płynu (dołączona miarka o poj. 30 ml) wlać do przegrody na płyn lub proszek do prania w pralce automatycznej.

Pranie ręczne (wełna, jedwab): Do miski wlać wodę, dodać miarkę płynu (15 ml płynu na 5 L wody), wymieszać i dopiero wtedy włożyć tkaniny. Zostawić na ok. 10 minut, delikatnie prać, następnie wypłukać w letniej wodzie najlepiej z dodatkiem BioKlean SOFT.

Probiotyczna mgiełka do butów

PROBIOTYCZNA MGIEŁKA do butów neutralizuje i redukuje nieprzyjemne zapachy.

PROBIOTYCZNA MGIEŁKA powstała w procesie fermentacji i zawiera całe bogactwo naturalnych składników i metabolitów. Tworzy skuteczną barierę przed patogennymi grzybami i bakteriami zapewniając zdrowe środowisko dla Twoich stóp. Zawarty w niej naturalny olejek eteryczny z drzewa herbacianego zapewnia przyjemny zapach.

SPOSÓB UŻYCIA: 
Przed użyciem delikatnie wstrząsnąć. Spryskiwać wnętrze obuwia codziennego, wyjściowego, roboczego, sportowego (w tym motocyklowego, snowboardowego, narciarskiego, łyżworolek itd.) profilaktycznie raz dziennie lub częściej w razie pojawienia się nieprzyjemnych zapachów. Idealny również do sportowych kasków, ochraniaczy, stabilizatorów, rękawic i rękawiczek.

Preparat polecany jest dla osób ze skłonnością do alergii. Całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin, biodegradowalny.
Regularnie stosowana PROBIOTYCZNA MGIEŁKA skutecznie chroni stopy i buty przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu.

Mgiełka probiotyczna do odświeżania powietrza (cytryna i lawenda)

PROBIOTYCZNA MGIEŁKA do odświeżania powietrza, redukcji nieprzyjemnych zapachów.
Działa probiotycznie, czyli dla zdrowia, wspiera dobroczynną mikroflorę w domu.

PROBIOTYCZNA MGIEŁKA powstała w procesie fermentacji, zawiera całe bogactwo naturalnych składników i metabolitów. Pozwala w wygodny sposób szybko wypełnić świeżym, cytrynowym zapachem. Pomaga ograniczyć występowanie alergenówi patogenów, a zawarte w niej olejki eteryczne zapewniają przyjemny zapach.

PROBIOTYCZNA MGIEŁKA dba o zdrowe środowisko dla Ciebie i Twojej Rodziny.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed użyciem delikatnie wstrząsnąć. Spryskiwać pomieszczenia, wnętrza szaf, pościel, tapicerkę, dywany. Używać profilaktycznie raz dziennie lub częściej w razie pojawienia się nieprzyjemnych zapachów.

SKŁAD
ferment z: rewitalizowanej wody,  koncentratu soku jabłkowego,  probiotycznych mikroorganizmów SCD ProBio Original®, fermentowanych otrębów BOKASHI, ekologicznej melasy z trzciny cukrowej, pudru mineralnego i soli morskiej;
– olejek eteryczny z cytryny,
– olej kokosowy,
– olejek eteryczny z trawy cytrynowej.

Całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin, biodegradowalny.

ProBio CLEANER (cytryna i lawenda)

ProBio CLEANER to mikroorganiczny koncentrat do czyszczenia i mycia kuchni oraz łazienki.
Został wytworzony w procesie naturalnej fermentacji ekologicznego soku jabłkowego przy udziale probiotyków.
Zawiera pożyteczną mikroflorę oraz moc metabolitów. Dodatkowymi składnikami są nierafinowany olej kokosowy oraz naturalne olejki eteryczne. Dzięki specjalnej recepturze naturalnie wytwarzają się kwasy karboksylowe, poliole (alkohole cukrowe) oraz wolne kwasy tłuszczowe. To wszystko sprawia, że ProBio Cleaner doskonale czyści, myje, zabezpiecza czyszczone powierzchnie przed patogenami i wprowadza w Twoim domu świeżość.  

DZIAŁANIE PROBIO CLEANER:

 • skutecznie czyści i myje zabrudzone powierzchnie,
 • naturalnie biodezynfekuje miejsca aplikacji,
 • pozostawia świeży zapach naturalnych olejków,
 • wprowadza probiotyczną mikroflorę, a tym samym ogranicza w domu występowanie patogenów.     ProBio CLEANER to w pełni naturalny preparat, bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin.

Pojemność: 0,5l – 0,95l – 5l

ProBio SANIT

ProBio SANIT jest dopuszczony do obrotu jako środek mikrobiologiczny – bioaktywator procesu fermentacji  na oczyszczalniach i w trakcjach ściekowych, w komorach fermentacyjnych, szambach, kompostowniach, na lagunach osadów oraz do neutralizacji odorów.

DZIAŁANIE ProBio SANIT™:

 • ułatwia mineralizację materii organicznej i poprawia proces kompostowania,
 • detoksykuje z pozostałości po środkach ochrony roślin,
 • aktywuje i stabilizuje proces fermentacji ścieków bytowych, komunalnych i odcieków z przetwórstwa rolno-spożywczego,
 • stabilizuje i higienizuje osady ściekowe i inne pochodzenia organicznego ułatwiając ich mineralizację, a w konsekwencji  zmniejszenie objętości,
 • udrażnia trakcje ściekowe i sieci rozsączające oczyszczalni przydomowych i przyzakładowych ułatwiając rozkład tłuszczów i mineralizację resztek organicznych,
 • ułatwia oczyszczanie urządzeń i powierzchni zabrudzonych i zatłuszczonych (separatory tłuszczu, osadniki, posadzki, studzienki, przepompownie).
 • neutralizuje odory.

Pojemność: 1l – 5l – 10l 

ProBio CERAMIKA

ProBio CERAMIKA  to koraliki wypalone z naturalnej glinki kaolinowej zaszczepionej pożytecznymi mikroorganizmami. Skutecznie filtruje i rewitalizuje wodę, poprawia jej jakość i smak.

Atest PZH BK/W/1221/01/2018

ZASTOSOWANIE: 5 szt. koralików/L wody umieszczamy bezpośrednio w naczyniach z wodą: szklanych, ceramicznych, plastikowych, w czajniku, w różnego rodzaju filtrach użytku domowego oraz stacjach uzdatniania wody, etc.

Koraliki: 50g – 250g – 500g

Probiotyczny płyn do mycia naczyń

PROBIOTYCZNY PŁYN DO MYCIA NACZYŃ zawiera łagodną i skuteczną bazę myjącą wzbogaconą o kompleks probiotycznych mikroorganizmów (SCD EP11*), które zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii na naczyniach, gąbce i w zlewie oraz uczestniczą w procesie biologicznego oczyszczania ścieków.
W skład płynu wchodzą również: sok z aloesu (pielęgnujący skórę rąk), a także fermentacyjny wyciąg z mięty i sosny o dobroczynnym działaniu i przyjemnym zapachu.

Przebadany dermatologicznie. Ulega całkowitej biodegradacji.